Zoals alle scorpion exo air helmen is de exo-530i ook voorzien van het airfit systeem - u kunt de wangkussens oppompen voor een optimale pasvorm. Een pinlock maxvision anticondens vizier wordt standaard meegeleverd.
Exo 530i uitvoering. Voor extra zichtbaarheid / veiligheid is in de spoiler ledverlichting geintegreerd. Deze is oplaadbaar en kan in 4 kleuren worden ingesteld : wit, rood, groen en blauw. Constant brandend of knipperend.
De helm is voorzien van regelbare topventilatie en kinventilatie, een met een handle aan de linkerkant van de helm bedienbaar intern zonnevizier optische klasse 1, een uitneembare en wasbare kwikwick3 voering (koel en droog als het warm is en warm als het koud is), een neuskap en een kinflap.
Het vizier is voorzien van een vizierslot. Uiteraard wordt de helm geleverd inclusief een helmzak.
De Scorpion Exo-530i Air heeft een emergency release systeem, onder aan de helm zitten lipjes om in noodgevallen de wangstukken eenvoudig te kunnen verwijderen ter voorkoming van letsel.
De helm wordt standaard geleverd met een helder optische klasse 1 vizier, optioneel is het ook mogelijk om andere vizieren (donker / spiegel) te verkrijgen.
Microlock snelsluiting. Voorbereid voor het Exo-com bluetooth systeem.
Kleur matzwart. ECE 22-06 keuring.