Smith crossbril type Fuel V.1. De crossbril heeft anti-fog coating en wordt geleverd inclusief een roll off systeem. Kleur zwart.
Eén van de beste oplossingen tegen het beslaan van uw helmvizier. Het Fog City Pro Shield is een zelfklevend anticondens binnevizier, welke aan de binnenkant van een helmvizier wordt geplakt. Het Fog City Pro Shield is verkrijgbaar in 3 kleuren, helder, smoke (getint) en amber (oranje).
Deze uitvoering heeft aan de bovenkant 2 uitsparingen zodat deze ook past op Arai.
Eén van de beste oplossingen tegen het beslaan van uw helmvizier. Het Fog City Pro Shield is een zelfklevend anticondens binnevizier, welke aan de binnenkant van een helmvizier wordt geplakt. Verkrijgbaar in smoke (getint) en amber (oranje).
Eén van de beste oplossingen tegen het beslaan van uw helmvizier. Het Fog City Hyper Shield is een zelfklevend anticondens binnevizier, welke aan de binnenkant van een helmvizier wordt geplakt. Uitsluitend leverbaar in heldere uitvoering. Het Fog City Hyper Shield absorbeert 98% van de UV-straling.
Deze uitvoering heeft aan de bovenkant 2 uitsparingen en 2 uitsparingen aan de zijkant zodat deze ook past op Arai en/of vizieren met pinlock pennetjes.
Eén van de beste oplossingen tegen het beslaan van uw helmvizier. Het Fog City Hyper Shield is een zelfklevend anticondens binnevizier, welke aan de binnenkant van een helmvizier wordt geplakt. Het Fog City Hyper Shield absorbeert 98% van de UV-straling. Light Reactive uitvoering, onder de invloed van zonlicht verkleurt dit vizier in 4 seconden van lichtgroen naar cobalt blauw.
Deze uitvoering heeft aan de zijkant 2 uitsparingen zodat deze ook past op Shoei vizieren met pinlock pennetjes.
Deze uitvoering heeft aan de bovenkant 2 uitsparingen zodat deze ook past op Arai vizieren.
Bij een snelheid van 100 km/u wordt een motorrijder blootgesteld aan meer dan 90 dB. Volgens de wet is bij geluid boven de 85 dB gehoorbescherming verplicht, het is dus verstandig om oordopjes te dragen.Alpine oordopjes worden met 2 verschillende verwisselbare filters geleverd zodat u zelf het dempingsnivo kunt bepalen. Spraak- en omgevingsgeluiden blijven goed behouden. De oordopjes passen zich aan de vorm van de gehoorgang aan en gaan lang mee.
De Caberg Just Speak universal bluetooth kit past in nagenoeg alle helmen. De bluetooth kit wordt geleverd met een adapter om de set op te laden. De bluetoothset bestaat uit 2 speakers en een microfoon, bediening door middel van de knop op de microfoon of met spraak. Geschikt voor de mobiele telefoon, GPS, intercom en MP3. Type D2-HSAi A6389.
Extra isolatie voor onder de helm, verkrijgbaar in diverse materialen en uitvoeringen.
Materiaal : katoen
Materiaal : Zijde
Materiaal : Coolmax
Helmmuts met winddicht / waterafstotend membraan. Chilltex isolatie. Lang model helmmuts met schoot.
Helmen toebehoren : helmmuts, oordopjes, binnenvizieren, motorbrillen enz.
Jos Smit motoren, Rijksstraatweg 94, 2022DD Haarlem, Tel. 023-5380490